Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání u pramene Střely 16. června 2018

5. 5. 2018

setkani-u-pramene-strely-2018_plakat.jpgLetošní dostředný pochod Setkání u pramene Střely se uskuteční v sobotu 16. června 2018 od 10 do 16 hodin v Prachometech u Toužimi.

Již 7. ročník turistického dostředného pochodu a setkání u pramene řeky Střely bude opět zpestřen posezením s občerstvením a také se zábavou, o kterou se postará hudební sešlost To je vám ale nadělení. Kromě toho bude v Prachometech připraven vědomostní okruh a také zde bude představena nová kniha Tajemství řeky Střely od nakladatelství a vydavatelství Starý most, s. r. o. Knihu zde bude možné zakoupit za výhodnou cenu a také si ji mezi 12 a 14 hodinou nechat podepsat od přítomných autorů.

Pro účastníky pochodu a setkání máme přichystány diplomy a malý suvenýr, k dispozici bude také razítko a turistická vizitka.

Plakát ke stažení ZDE.

Těšíme se na Vaší účast.

Pořádá Odbor KČT TJ Sokol Toužim, z. s., ve spolupráci se Sdružením přátel Zoologické a botanické zahrady města Plzně IRIS, Cestou z města z. s. a Infocentrem Toužim, s podporou města Toužimi a Karlovarského kraje.

Kontakt na organizátory: Libuše Marošová, Sídliště 409, 36401 Toužim, mob. 606 916 484, email: kcttouzim@email.cz.  

 

Náhledy fotografií ze složky Plakáty, pozvánky